Podmínky prodeje

 
PODMÍNKY PRODEJE: 
 
 
 
- Miminka odstavujeme min. v měsíci věku a při min. váze 250 g. 
 
- Všechna mláďátka od nás dostanou průkaz původu.
 
- Morčátka prodáváme do nového domova zdravá, ošetřená přípravkem - Stronghold pro kočky.
 
- Všechna nabízená morčátka jsou naprosto socializovaná, jsou zvyklá na běžný ruch v domácnosti, na kočky (ale jen v případě, že taky máte mírumilovné kočenky a žádné lovce!), na ruku, chování, krmení z ruky. Morčátka chováme doma v bytě a jsou s námi v celodenním kontaktu.
 
- Předběžná rezervace je jen na určitou dobu - 3 pracovních dnů. Pokud mi nepříjde na účet záloha (záloha = 50 % z celkové ceny morčátka), tak se předběžná rezervace ruší!
 
- Vyhrazuji si právo odkoupení svého odchovu v případě, že se o morčátko již nebudete moci starat. 
 
- Budu moc ráda, když mi jednou za čas napíšete, jak se morčátku daří, jak roste, atd. a fotečka z nového domova by mě také velmi potěšila. 
 
- Pokud sháníte morčátko jen jako rodinného mazlíčka, určitě vám doporučuji samečky.
 
Samečci jsou mazlivější, klidnější a na mazlení mají náladu vždycky. Samička má bohužel každých 14 dní říji a při ní je nevrlá a nechce se moc mazlit. 
 
- Morčátka jsou společenská zvířátka a mezi sebou si povídají. Samotou morčátko trpí, proto vřele doporučujeme pořízení hned dvou morčátek. Můžu vám je ještě pár dní před odjezdem u nás doma skamarádit (dát do společné klece), aby k vám již odjížděli na sebe na prosto zvyklí.
 
Upřednostním zájemce o dvě morčátka stejného pohlaví, před zájemcem,
 
který chce pouze jedno morče. Díky za pochopení.
 
- Morčátka můžete chovat v kleci nebo v boxu. Ubikace by měla být na vyvýšeném místě, třeba na stolku, určitě ne na průvanu ani u topení! Jako podestýlku doporučujeme bezprašné holbiny z měkkého dřeva (nejlépe Allspan, Happy Hors,...), určitě ne peletky! Peletky jsou pod morčátka nevhodné, protože způsobují ošklivé otlaky, které se těžko léčí a morčátko na ně v příp. celkové sepse může i umřít. Morčátko musí mít neustálý přístup k čerstvé vodě v napáječce s kovovou kuličkou a voňavému senu. Dále morčátko krmíme granulemi, zeleninou, ovocem, v létě trávou, 1-2x za týden tvrdým pečivem a větvičkam z vrby či ovocných stromů.
 
- OZÝVEJTE SE MOC PROSÍM JEN OPRAVDU VÁŽNÍ ZÁJEMCI!!! Snažím se být fér a slušně jednat, takže pokud budete mít u nás morčátko rezervované a budete vědět, že jste si koupi morčátka rozmysleli, nebo si ho z nějakého důvodu nemůžete odebrat, prosím aby jste mi dali vědět co nejdříve, ne třeba až za měsíc. Protože bydlíme v paneláku, tak se opravdu snažím všem morčátkům najít co nejdřív hodný nový domov a proto nejsem moc nadšená z blokování odrostlých miminek na delší dobu.
 
- Miminka morčátek neprodáváme překupníkům, množitelům a v žádném případě ani jako
 
krmení pro plazy!!! Jde nám především o to, najím našim mláďatům milující páníčky, kteří je budou milovat, rozmazlovat a budou to plnohodnotní rodinní mazlíčci.
 
- Je třeba si zajistit dopravu od nás z Litovle k vám. Nabízím možnost předání morčátka v pracovní dny po dohodě v Olomouci na vlakém nádraží, každou 2 neděli v měsíci v Přerově na vlakovém nádraží, nebo můžu morčátko za 350 kč poslat
po celé ČR přes profesionální dopravu zvířat. Je třeba se dopravě maxinálně přizpůsobit, více ráda napíši po emailu.
 
 
 
 
 
Prosím vás, kteří si ode mě kupujete morčátko, abyste si uvědomili, že jak morčátko dále poroste, jak se bude dále vyvíjet a v jakém bude stavu už záleží na vaší péči a na vás. Bohužel tohle nemůžu já nijak ovlivnit. Morčátko vám předávám ve výborném zdravotním a výživovém stavu úměrnému jeho věku.  Dopřejte svému morčátku prosím měkkou, suchou podestýlku (určitě NE peletky), dostatek krmení a hlavně kvalitní seno. V případě nemoci či zranění neváhejte s návštěvou veterináře. Pokud budete chtít poradit, vždy můžete zavolat nebo napsat. Pokud budu vědět, ráda se podělím o své zkušenosti. Věřím, že budete mít z morčátka u mě zakoupeného radost a díky vaší péči z něj vyroste krásný zdravý jedinec.
 
 Us teddy morčátkům nijak srst nenačechrávám, ani nehladím proti srsti (jak někteří chovatelé mají ve zvyku). Us teddíčky fotím, tak jak jsou ve skutečnosti.
Pokud má teddík srst špatnou, napíši to k němu a doporučuji ho jako mazlíčka. 
 
 
 
 
TOPlist