Novinky

     
 
19.3.2018 - Dnes jsem přefotila všechny letošní prcky....
 
I malá králíčátka mají nové fotky... wink
 
 
13.3.2018 - Stále máme na prodej moc hodné a pěkné křečíky cambpellovi. Jsou opravdu vymazlení, vhodní jsou především jako domácí mazlíčci.
 
 
11.3.2018 - V pátek se naší Lékorce a Uranovi narodila krásná dvojčátka! Máme dva kluky, jako buky wink 
 
Dnes jsem přefotila všech 6 morčecích miminek. Tobiášek stále čeká na svoje nové milující páníčky. Je to už kus chlapa. Určitě bude někomu dělat bezva společnost a rodinného mazlíčka. 
 
Holky (Wendulka a Urielka), které spolu odcestují do nového domova laugh
 
Urielka, Wendulka a moje Valentýnka společně v lavoru...
 
4.3.2018 - Nafotila jsem všechna tři malá miminka morčátek smiley Více v sekci - Odchovy 2018.
Dvě holčičky, které pak spolu odejdou do nového domova. Že jim to spolu parádně slušíyes
 
  
Bohužel přináším i jednu neveselou zprávu. Waldík Nickola je vážně nemocen. Poslední 3 týdny řešíme velmi bolestivou a těžkou nemoc, tedy pododermatitiu na všech 4 packách. Waldíček v srpnu oslaví 7 let, je to už postarší dědeček. Pacičky mu mažu Tenazymem a dostává analgetika. Moc mu pomáhají, alespoň ho to tolik nebolí a víc papá. Bez analgetik bohužel nemá moc chuť k jídlu a hubne. Držte prosím všechny palečky a drápečky, ať to broučka moc nebolí. 
Také jsem nafotila malá králíčátka. Máme i několik volných ušáčků.... Více: http://zlitovelskychluhu.wbs.cz/Ostatni-na-prodej.html
 
 
 
 
18.2.2018 - V neděli večer na naší Nikitce narodilo dlouho očekávané miminko. Je to obří jedináček, dle bříška jsem sice čekala více miminek, ale i obří holčička nám dělá velikou radost. Více o vrhu zde:
Dnes jsem přefotila i týdenní satén holčičku laugh No, není kouzelná ... heart
 
 
 
18.2.2018 - Všechna miminka mají nové fotky. Aktualizace prodeje i odchovů.
Dnes odcestovali Uragánek a Uriášek do nového domova k paní Šafářové. Poslední společná fotka.... 
V pátek se naší Tabince narodila kouzelná malá saténová princeznička. Je to pohrobek po Sallíkovi, aspoň mi tady po něm něco zůstalo heart Dělá nám ohromnou radost!
Naše malinkatá králíčátka laugh Hodně jich je ještě volných na prodej, více v sekci - Ostatní na prodej.
 
 
 
10.2.2018 - Dnes proběhla malá aktualizace webu. Miminka mají nové fotky. Máme tu několik březulek, tak držte palec, ať se zadaří. Nikitku už mám oddělanou snad měsíc a furt nic. Snad už se brzy dočkáme smiley
 
 
Taky máme nějaké vrhy mylých králíčků. Přináda nová sekce - ostatní na prodej. Najdete tam volné králíčky a volné křečíky. V případu vážného zájmu pište. 
 
 
 
4.2.2018 - Dnes proběhla aktualizace webu. Všech pět mláďátek má nové fotky. Více v sekcích - Odchovy 2017 a Odchovy 2018. Samička Urielka byla uvolněná do prodeje.
Malá ochutnávka wink
 
 
 
 
 
21.1.2018 - Dnes jsem přefotila všech pět prcků laugh Tobiášek byl po dlooouuuhém zvažování nakonec uvolněn do prodeje. Půjde pouze do výborných podmínek, milujícího domova a nejlépe k druhému čerstvě odstavenému samečkovi.
Foto prcků, více v odchovech 2017 a 2018 a v albech wink 
 
 
 
Náš malinký ušáček pomalu roste, už má rošťáček měsíc. Za chvíli s ním půjdeme k veterináři na určení pohlaví. Pokud to bude chlapeček, tak bude muset asi do světafrown...
  
Bohužel přináším i dvě velmi smutné zprávy! Hned na začátku roku nás opustily dva kouzelní samečci - náš dokonalý Rákosníček a krásný Sally crying Bez jakýchkoli příčin, nejevily žádné známky nemoci. Nedovedu si jejich odchod do teď vysvětlit. Je nám to hrozně moc líto, ale uvidíme, třeba se ještě u samiček zadařilo a budou po nich nějací malincí pohrobci.
Sallíček a Rákosníček naposledy .... Mějte se za duhovým mostem, na zelené louce krásně a já budu doufat, že se jednou opět shledáme heart 
 
 
14.1.2018 - Včera se naší Nonamemce narodila malá novoroční trojčátka! Hrdým tatínkem je náš skořicový Uránek laugh Máme dva nádherné chlapečky a jednu malou princeznu yesMáme z mláďátek velikou radost! Více zde: http://zlitovelskychluhu.wbs.cz/U20.html
 
 
 
 
12.1.2018 - Naše malá králíčátka a nová zelená a šedá strašidla heart
 
 
Rok se s rokem sešel a tak zase musím napsat pár slov. V roce 2017 jsme odchovali několik vrhů a našly jim hodné nové domovy. Jsem především ráda, že postarším morčátkům (Vánočníčkovi, Waldíkovi, Quicksilverovi, ...) se daří stále výborně a nic je naštěstí netrápí (ťuk, ťuk). Bohužel mám čím dál více morčátek spíše mazlících, než chovných. Morčátka mi stárnou a zatím mladé kupovat neplánuji. Od loňska se ale věnuji i  chovu hmyzu a zakrslých beránků. Doufám, že i tento rok 2018 bude pro moje zvířátka šťastným rokem a dočkáme se zase i nějakých mláďátek.

Všem hodným páníčkům od našich odchovů a taky všem návštěvníkům přejeme hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a úspěchů v novém roce! laugh

 

TOPlist