Podmínky prodeje křečíků

 

imageimageimageimageimageimageimageimage

imageimageimageimageimageimageimage

- Křečíky prodáváme do nového domova alespoň v měsíci věku. Křečíci jsou bez rodokmenu.

- Křečíky prodávám jen k hodným lidem na mazlíčky, nebo na chov, v žádném případě nemám zájem prodávat křečky jako krmení pro hady nebo plazy. Jde mi především o to, najít miminkům hodné nové domovy, kde se o ně budou noví páníčci s láskou starat a pečovat o ně.

- Všechna křečátka jsou zvyklá na každodenní kontakt, chování a braní do ruk. Budou tedy zvyklá na bežný ruch domácnosti, chování a budou socializovaná. Žádné miminko nikdy nekouslo!

- Pokud máte zájem o mláďátko křečíka pro děti, vřele vám doporučuji již starší odrostlejší mládě (dvou a více měsíční). Čím je miminko starší, tím více je klidnější a ochočenější. Čerstvě odstavená mláďata jsou ještě takové malé tryskomyšky a proto je třeba se jim plně věnovat, aby si na vás zvykla.  

- Budu moc ráda, když mi jednou za čas napíšete alespoň zprávičku, jak se křečíkovi daří, nebo pošlete fotku.

- Je třeba si zařídit dopravu od nás k vám. Předat tedy křečky můžu u nás v Litovli, po dohodě v pracovní dny v Olomouci na nádraží, nebo je možno dohodnout dopravu přes profesionální dopravu zvířat za 350 kč po celé ČR. 

http://www.privez-zvire.cz/trasy/

- Doporučuji si na dohodnuté převzetí křečka/ů donést vlastní plastovou či dřevěnou přepravku. Jistě se vám na převoz bude hodit (a to i do budoucna), proto je dobré, si takovou přepravku v příp. že ji ještě doma nemáte pořídit. Přepravka na křečky se dá zakoupit ve specializovaných obchodech se zvířecími potřebami, nebo zde : 

https://nejlevnejsi-klece.webnode.cz/prepravky/

Vhodné boxy pro křečíky najdete zde: 

https://nejlevnejsi-klece.webnode.cz/box-56/

- Mějte na paměti, že křečík není hračka pro malé děti! Je to živý tvoreček ke kterému musíme přistupovat jemně a něžně. Má své potřeby (přes den spí, když se mu něco nelíbí - kousne...) a proto je lepší až pro větší děti, které už mají rozum. 

- V případě zájmu můžu sestavit i nepříbuzné páry či skupinky.

- Všechny penízky utržené z prodeje křečíků se k nim opět vracejí v podobě krmení, podestýlky, vybavení do klece a veterinární péče.

- Díky špatným zkušenostem, kdy někteří zájemci přistupují k rezervacím mláďat nezodpovědně, jsem nucela zavést uhrazení za křečka/y předem na můj účet. Pokud tedy u mě budete mít křečka předběžně rezervovaného, je třeba za něj uhradit na můj účet nejpozději však do 5ti pracovních dnů. Po přijetí peněz se vám automaticky mění předběžná rezervace v závaznu rezervaci. Pokud rezervaci zrušíte z vaší strany, peníze propadají a nic nevracím zpět a křeček bude opět nabízen dalším zájemcům.

Po špatných zkušenostech neberu předběžné rezervace na ještě nenarozená mláďata křečíků!

Vybrat křečíka si můžete pouze z nabízených křečíků, které naleznete v sekci

- křečík roborovského, křečík campbellův.

KAŽDÉ NÁMI NABÍZENÉ MLÁDĚ KŘEČÍKA JE JEDINEČNÉ A ORIGINÁLNÍcool


TOPlist